Zarezerwuj termin dla siebie: 605 601 399

Dołącz do nas:  

Skład zespołu IVIS

Występujemy w składzie CZTEROOSOBOWYM:

Piotr - lider zespołu, wokalista, konferansjer - wodzirej, gra na gitarze
Dominika - wokalistka, gra na skrzypcach
Andrzej - wokalista, gra na instrumentach klawiszowych oraz akordeonie
Piotr - gra na perkusji
 

Dominika

Dominika

DOMINIKA - wokalistka, skrzypaczka. Z muzyką związana od najmłodszych lat. Na scenie - demon wokalny w ostrych, rockowych hitach albo anioł w lirycznych, spokojnych piosenkach. Absolwentka szkoły muzycznej w Klasie Skrzypiec. Laureatka wielu konkursów wokalnych i skrzypcowych.

Piotr Skorek

Piotr Skorek

PIOTREK – gitarzysta, wokalista, lider zespołu i kierwonik muzyczny. Muzyk z bardzo dużym doświadczeniem muzycznym. Pasjonat swinga, bluesa i rocka. Świetny wodzirej i showman, dzięki niemu każda impreza jest udana. Nie lubi konwenansów, dlatego każdy utwór w jego wykonaniu ma nowe niepowtarzalne brzmienie. Jego ciepły głos przyciąga rzesze fanek, ponieważ umie rzeźbić i to nie tylko w drewnie :-). Na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą związaną właśnie z obróbką tego surowca.

Andrzej

Andrzej

ANDRZEJ – klawiszowiec, akordeonista, wokalista. Ukończył ognisko muzyczne w klasie akordeon. Absolwent Archidiecezjalnego Studium Organistowskiego w Lublinie. Z muzyką związany od najmłodszych lat, bo od szkoły podstawowej aż do dziś. Zaczynał grać w zespołach rockowych, otarł się także o kapelę podwórkową, aby w końcu stać się członkiem zespołu IVIS. Z zespołem IVIS związany jest od początku jego istnienia. Swoją energią i zamiłowaniem do muzyki elektryzuje zarówno muzyków na scenie jak i gości na parkiecie. Śpiewa mniej niż inni w zespole, ale z zaangażowaniem i pasją. Jego gra na instrumentach oraz chórki nadają piosenkom barwny i niepowtarzalny klimat.

Piotrek

Piotrek

PIOTREK – perkusista z ciężką stopą :-). Dla niego nie ma rzeczy niemożliwej do zagrania. Szalał za garami od 3-go roku życia i często był sprawcą zniszczonych garnków i poduszek w domu. W szkole średniej grał w zespołach rockowych i metalowych, gdzie ostro walił w talerze. Później przerzucił się na muzykę bardziej przystępną dla masowego odbiorcy. W 2011 r. zasilił skład zespołu IVIS, w którym gra do dziś. Ma świetne poczucie rytmu, niezły zmysł aranżacji i inteligencji muzycznej. Niech Was nie zwiedzie jego spokojny charakter, bo na scenie naprawdę lubi pohałasować.

© Zespół weselny IVIS - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij